close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 
 
عطاری شاه جهان حکیم محمد صدیقی
 
 
 
 
 
 عطاری شاه جهان محمد صدیقی
حکیم محمد صدیقی 
 
 

یک دقیقه وقت بزار و متن بالا رو مطالعه کن

 
 
رسالت مدارس و دانشگاه هاي استان براي ترويج فرهنگ جهاد اقتصادي
loading...

nojavane farzane

نخستين نشست اعضاي شوراي آموزش و پرورش خراسان شمالي در سال جديد روز گذشته در استانداري برگزار شد. اعضاي حاضر در اين جلسه ضمن تاکيد بر ارتقاي شاخص هاي آموزشي و پرورشي استان در سال جاري از جمله کميت و کيفيت فضاهاي آموزشي و خدمات ارائه شده به دانش آموزان استثنايي و با نيازهاي ويژه و نيز استعدادهاي درخشان، برنامه ريزي و فرهنگ سازي براي ترويج فرهنگ جهاد اقتصادي را از سوي فعالان اين بخش خواستار شدند. مدير کل آموزش و پرورش نيز در اين جلسه گزارشي از مهم ترين اقدام هاي انجام شده در…

رسالت مدارس و دانشگاه هاي استان براي ترويج فرهنگ جهاد اقتصادي

نخستين نشست اعضاي شوراي آموزش و پرورش خراسان شمالي در سال جديد روز گذشته در استانداري برگزار شد. اعضاي حاضر در اين جلسه ضمن تاکيد بر ارتقاي شاخص هاي آموزشي و پرورشي استان در سال جاري از جمله کميت و کيفيت فضاهاي آموزشي و خدمات ارائه شده به دانش آموزان استثنايي و با نيازهاي ويژه و نيز استعدادهاي درخشان، برنامه ريزي و فرهنگ سازي براي ترويج فرهنگ جهاد اقتصادي را از سوي فعالان اين بخش خواستار شدند. مدير کل آموزش و پرورش نيز در اين جلسه گزارشي از مهم ترين اقدام هاي انجام شده در اين حوزه طي سال گذشته ارائه و اولويت هاي سال جاري را اعلام کرد.در اين جلسه استاندار خراسان شمالي نيز گفت: امسال، آغاز يک حرکت شتاب گونه با برنامه است و به فرهنگ سازي نياز دارد.

اعضاي حاضر در نشست روز گذشته شوراي آموزش و پرورش خراسان شمالي با اشاره به نام گذاري امسال به نام سال جهاد اقتصادي، بر رسالت مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگي استان براي ترويج فرهنگ جهاد اقتصادي تاکيد کردند.

استاندار در اين جلسه گفت: با توجه به اين که آموزش و پرورش در فرهنگ سازي جامعه سهم بزرگي دارد، بايد جهاد اقتصادي در مدارس نهادينه و فرهنگ سازي شود. «ابوطالب شفقت» افزود: شعارهاي عنوان شده در آغاز هر سال شعاري راهبردي است که جهت گيري نظام را در مسير رشد و تعالي نشان مي دهد و ترسيم مي کند.

وي با بيان اين که بايد با تفکر ديني و الهي و پيروي از سيره پيامبر اکرم (ص)، ائمه اطهار (ع) امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اين حرکت پرشتاب را پيگيري کنيم، خاطر نشان کرد: کوشش در راستاي توسعه و پيشرفت اقتصادي مختص امسال نيست، بلکه امسال، آغاز يک حرکت شتاب گونه با برنامه است و به فرهنگ سازي نياز دارد.

وي با بيان اين که کارکنان نظام آموزش و پرورش سهم زيادي از فرهنگ سازي جامعه دارند، اظهار کرد: با توجه به اين که اين قشر در سطوح مختلف جامعه زندگي مي کنند و با افراد مختلف مواجه هستند، مي توانند در برنامه ريزي ها و تصميم گيري هاي جامعه اظهار نظر کنند و پيشنهاد دهند. وي آموزش و پرورش را محور و پايه اصلي دانايي توصيف کرد و افزود: توجه به ارتقاي سطح علمي نيروي انساني، کميت و کيفيت فضاهاي فيزيکي و دانش آموزان استثنايي و استعدادهاي درخشان از جمله برنامه هايي است که امسال در دستور کار قرار گرفته است.

حل مشکل مدارس تخريبي تا 5 سال آينده

معاون برنامه ريزي استاندار خراسان شمالي هم در اين جلسه گفت: نخستين نياز براي جهاد اقتصادي و برنامه ريزي در اين رابطه، تربيت افراد با رويکرد جهاد اقتصادي و فرهنگ سازي در اين زمينه است.

«حسن قلي زاده» تاکيد کرد: بايد در مدارس، دانشگاه ها و ديگر حوزه هاي فرهنگي استان در رابطه با فرهنگ جهاد اقتصادي راهکار ارائه شود. وي هم چنين با اشاره به اقدام هاي انجام شده در رابطه با مجموعه آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: سال گذشته در حوزه آموزش و پرورش استان 13 ميليارد ريال براي نمازخانه ها، تامين تجهيزات و گازکشي مدارس، 91 ميليارد ريال در زمينه احداث و بهسازي سالن هاي ورزشي و خريد تجهيزات مدارس و مراکز شبانه روزي استان، خريد زمين و پرداخت حق انشعابات و 10 ميليارد ريال نيز براي سيستم گرمايشي مدارس استان تزريق شد.

«قلي زاده» ضمن اشاره به اختصاص يک ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار براي ساخت مدرسه در گلستان شهر بجنورد و حوزه فرهنگي مدارس استثنايي و استعدادهاي درخشان استان افزود: در مجموع 119 ميليارد ريال از بودجه استاني سال گذشته در حوزه آموزش و پرورش هزينه شد.

معاون برنامه ريزي استاندار يادآور شد: هم اکنون 2 هزار و 245 کلاس تخريبي در استان وجود دارد و اميدواريم با تزريق 28 ميليارد ريال اعتبار در سال جاري و اختصاص يافتن اعتبارهاي ديگر طي سال هاي آينده بتوانيم مشکل مدارس تخريبي استان را طي 4 تا 5 سال ديگر برطرف کنيم.

سال ساماندهي نيروي انساني و فضاهاي آموزشي

مدير کل آموزش و پرورش خراسان شمالي نيز در اين جلسه با اشاره به فعاليت هاي اين اداره کل در سال گذشته گفت: اجراي طرح بيمه طلايي فرهنگيان، تغيير احکام دفترداران مدارس، جذب هزار و 540 معلم جديد در قالب 30 رشته، راه اندازي 189 مجتمع آموزشي و پرورشي روستايي و اتصال 300 مدرسه به پورتال ازجمله اقدام هاي سال 89 اين اداره کل بود.«محمد وحيدي» با بيان اين که سال گذشته با تخصيص 12 درصد کل اعتبارات به تجهيزات مدارس استان، رتبه دوم را در کشور به دست آورديم، افزود: توجه به سلامت و بهداشت مدارس، ورزش دانش آموزان و حوزه هاي مختلف مسابقات فرهنگي، علمي و هنري از برنامه هاي ديگر اين اداره کل طي مدت ياد شده بوده است. وي گفت: امسال، سال ساماندهي نيروي انساني و فضاهاي فيزيکي مدارس است و اميدواريم شاخص هاي تخصصي آموزش و پرورش استان در سال جاري ارتقا يابد. وي اضافه کرد: امسال کارگروهي در قالب هيئت امنا براي راه اندازي دانشگاه تربيت معلم که در خراسان شمالي شکل مي گيرد که با توجه به رشته هاي مورد نياز استان فعاليت مي کند.

«وحيدي» هم چنين از ايجاد کارگروهي متشکل از تعدادي معلمان استان براي تحليل محتواي کتاب هاي درسي خبر داد و اظهار کرد: امسال توجه به آموزش و پرورش استثنايي، استعدادهاي درخشان و خيران مدرسه ساز و مدرسه يار است.

اجراي برنامه هاي بهداشتي در مدارس

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي- درماني خراسان شمالي نيز در اين جلسه با اشاره به اين که سلامتي بالاترين نعمت الهي است، گفت: طرح مدارس «مروج سلامت» در 8 مدرسه استان اجرا مي شود، ضمن اين که برنامه هاي مختلف ديگري نيز براي ارتقاي سلامت و بهداشت در مدارس استان در دست اجراست.دکتر «نادر نيک پرست» افزود: اجراي برنامه جامع آموزش سلامت، ارائه خدمات باليني، بهبود تغذيه در مدارس، مشارکت اولياي دانش آموزان در سلامت مدرسه و بررسي سلامت کارکنان آموزشگاه ها از جمله برنامه هاي دانشگاه علوم پزشکي استان براي ارتقاي سلامت و بهداشت دانش آموزان است.

ریحانه نهتانی-مریم نهتانی بازدید : 292 دوشنبه 23 آبان 1390 زمان : 7:59 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 24
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 42
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 47
 • بازدید ماه : 174
 • بازدید سال : 174
 • بازدید کلی : 258,814