close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 
 
عطاری شاه جهان حکیم محمد صدیقی
 
 
 
 
 
 عطاری شاه جهان محمد صدیقی
حکیم محمد صدیقی 
 
 

یک دقیقه وقت بزار و متن بالا رو مطالعه کن

 
 
بسیج و دهه ی چهارم انقلاب
loading...

nojavane farzane

واژه بسيج با تمام برداشت هاي معنوي، نظامي، ظاهري و تشكيلاتي كه از آن مي شود برخاسته از يك تفكر و گفتمان تا يك تشكل و سازمان است. از اين رو هر چند بسياري بر اين باورند كه بسيج فراورده و برونداد انقلاب اسلامي و يا در تعبيري جنگ تحميلي است و بخشي از اين تعبير اگرچه مي تواند درست باشد، ولي در عمل كليت اين مفهوم را مورد تحديد قرار داده و تحريف مي كند. به واقع بسيج يكي از پارامترهاي احيا شده در معنا و جايگاه واقعي آن است كه همزمان با انقلاب اسلامي و بعد هم جنگ تحميلي چه در بعد عملي و چه در عرصه نظري بازتعريف…

بسیج و دهه ی چهارم انقلاب

واژه بسيج با تمام برداشت هاي معنوي، نظامي، ظاهري و تشكيلاتي كه از آن مي شود برخاسته از يك تفكر و گفتمان تا يك تشكل و سازمان است. از اين رو
هر چند بسياري بر اين باورند كه بسيج فراورده و برونداد انقلاب اسلامي و يا در تعبيري جنگ تحميلي است و بخشي از اين تعبير اگرچه مي تواند درست باشد، ولي در عمل كليت اين مفهوم را مورد تحديد قرار داده و تحريف مي كند. به واقع بسيج يكي از پارامترهاي احيا شده در معنا و جايگاه واقعي آن است كه همزمان با انقلاب اسلامي و بعد هم جنگ تحميلي چه در بعد عملي و چه در عرصه نظري بازتعريف شد.
با اين همه، پيشينه بسيج با گذشته اسلام و مسلمين پيوند دارد؛ آنجايي كه بسيج مولود مطهر اسلام در بلاد مسلمين در ابعاد و اطراف شگرفي جلوه گر نموده است. چنانكه امام خميني (ره) در اين باره مي فرمايند كه قضيه بسيج همان مساله اي است كه در صدر اسلام بوده است، اين مساله جديد نيست، در اسلام سابقه داشته است و چون مقصد ما اسلام است بايد هر جواني يك نيرو باشد براي دفاع از اسلام و همه مردم و هر كسي در هر شغلي كه هست مهيا باشد براي جلوگيري از كفر و هجوم بيگانگان.
اين محدود و محصور نبودن بسيج در حصار زمان و مكان سبب شده تا بسيج و تفكر بسيجي، روحي در كالبد حكومتها و ملتها در طول تاريخ باشد. اين مسئله به نوبه خود اين نتيجه را مي دهد كه چنين تفكري انگاره احتكار در قيد و بند هيچ حزب و گروه و دسته سياسي يا نظامي يا اقتصادي را بر نمي تابد، چرا كه روح و تفكر بسيجي، گفتار و پندار و رفتار نيك عموم مردم از بايسته ها و شايسته هاي علمي و عملي زيست در همه ابعاد آن است و طبيعتاً چنين سلاله و گواره اطهري با استفاده ابزاري و غيرانساني و اخلاقي سرسازگاري ندارد.

بسيج در انقلاب اسلامي

امام خميني(ره) 5 آذر ماه 1358 و كمتر از يك ماه بعد از انقلاب دوم، فرمان تاريخي تشكيل بسيج را صادر فرمودند. ايشان در اين پيام تصريح نمودند كه يك مملكت بعد از چند سالي كه بيست ميليون جوان دارد، بايد بيست ميليون تفنگدار داشته باشد و بيست ميليون ارتش داشته باشد و يك چنين مملكتي آسيب پذير نيست.
صدور فرمان رهبر انقلاب اسلامي در هنگامه اي بود كه پيش از اين تاريخ، بسيج فعاليت خود را عملاً شروع نموده بود؛ حضور در كميته هاي انقلاب اسلامي و تشكل هاي خودساخته مردمي براي ياري رساندن به سپاه و بسيج در مواجهه و رويارويي با گروهكها و ضدانقلاب و كمك به مردم در تامين مايحتاج در قالب محلات و مساجد از عمده عرصه هاي نقش آفريني بسيج بود. بعد از اين مرحله، تصرف سفارتخانه امريكا در 13 آبان 1358 گام ديگر قوام بخشي بسيج بود؛ مرحله اي كه سال بعد و با شروع جنگ تحميلي وسعت بيشتري يافت، چرا كه با تهاجم همه جانبه رژيم بعث عراق در شهريور 1359 بسيج كه كمتر از 6 ماه از تشكيل آن مي گذشت وارد يك نبرد تمام عيار شد. ورود بسيج با نيروهاي مردمي بدون هيچ سازماندهي و پشتيباني عملياتي اگرچه ابهامات چندي را بوجود آورد، ولي در عمل تبديل به برگ برنده ايران در نبرد نابرابر با عراق شد. به مرور زمان، اما اين نيرو ساخت و ساختارهاي خود را بازشناخت و با سازماندهي و ساماندهي، ماشين عملياتي عراق را به گل نشاند. انجام عملياتهايي چون طريق القدس، حصر آبادان، فتح المبين، ثامن الائمه و الفجر 8 ، كربلاي 5 و... با دستاوردهاي چشمگير بخشي از كارنامه بسيج در جنگ تحميلي 8 ساله بود.
با پايان جنگ، بسيج بار ديگر با تغيير عرصه نبرد از نظامي به اقتصادي روي به سازندگي و بازسازي كشور آورد؛ عرصه اي كه پس از دوران سازندگي بر محوريت فرهنگي و اجتماعي و سياسي استوار بوده است. به واقع در طول اين سالها با همكاري و همياري و اجرايي ساختن بسياري از پروژه هاي اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي تلاش داشته تا در همان جبهه نبرد با استكبار بعنوان مدافع نظام در خط مقدم نبرد پيكار نمايد.
از اين منظر بسيج يك گفتمان سازمان يافته عملياتي و نه صرفاً نظري در حوزه هاي اجرايي جامعه است كه همواره خود را آماده مقابله و مواجهه در عرصه هاي نظامي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي مي بيند؛ بسيج نهادي اجتماعي با كاركردهاي نه صرفاً اجتماعي است كه با هدف پاسداري از ارزشها و آرمانهاي انقلاب اسلامي بوجود آمده و دوام و قوام آن به نظام اسلامي پيوند دارد. از اين ديدگاه است كه رهبر انقلاب اسلامي تاكيد دارند كه بسيج به معني حضور و آمادگي در همان نقطه اي است كه اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و اين انقلاب مقدس به آن نيازمند است و بار ديگر تصريح نمودند كه انكار بسيج، انكار بزرگ ترين ضرورت و مصلحت براي كشور است.

وظايف و تكاليف بسيج

سازمان بسيج مستضعفين يا نيروي مقاومت بسيج در 5 آذر 1358 به فرمان امام خميني(ره) تشكيل شد و پس از تصويب مجلس شوراي اسلامي در دي ماه 1359 قانوناً رسميت پيدا كرد و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تعلق گرفت. اين نيرو اكنون در آغازين سال سومين دهه عمر خود دارد؛ دهه اي كه با چهارمين دهه انقلاب اسلامي ـ كه با نام دهه عدالت و پيشرفت نمامگذاري شده ـ همزماني يافته است. اين همزماني سبب شده تا كاركردهاي بسيج در چهارمين دهه از عمر انقلاب اسلامي اهميتي خاص يابد؛ اهميتي كه بيشتر منبعث از يك نيروي پيشران براي پيشبرد امورات كشور و تحقق اهداف و آرمانها مندرج در اسناد بالادستي نظير برنامه پنجم توسعه و سند توسعه 1404 است. ضمن اينكه تحولات گريزپاي منطقه اي و فرامنطقه اي ضرورت همپايي با رشد و توسعه شتاب بخش كشور را مضاعف ساخته است.
1ـ مقابله با استكبار و استعمار: مقابله با استكبار و استعمار جهاني به سردمداري امريكا مهمترين ماموريت بسيج است. ماهيت و هويت اين موج مهاجم اگر چه در تاكتيك ها دچار دگرگوني شده و از بعد نظامي و اقتصادي به اجتماعي و فرهنگي تغيير رويكرد داده، اما راهبردها همان ساقط نمودن جمهوري اسلامي است. ابزارهاي ساقط سازي هم در طيفي از اقدامات نرم، نيمه سخت و سخت فراگير است. بر اين مبنا تفكر زاينده اي كه زاييده حراست و حفاظت از نظام و انقلاب است هنوز هم در همان جبهه ولي با سلاح هاي متفاوت در نبرد است. از اين منظر است كه امام خميني(ره) در پيام 2 آذر 1367 به مناسبت هفته بسيج و چند ماه پس از پايان جنگ تحميلي تاكيد نمودند كه من مجدداً به همه ملت بزرگوار ايران و مسئولان عرض مي كنم چه در جنگ و چه در صلح بزرگ ترين ساده انديشي اين است كه تصور كنيم جهانخواران خصوصاً امريكا و شوروي از ما و اسلام عزيز دست برداشته اند، لحظه اي نبايد از كيد دشمنان غافل بمانيم. در نهاد و سرشت امريكا كينه و دشمني با اسلام ناب محمدي - صلي الله عليه و آله و سلم - موج مي زند.
صدور پيام امام در هنگامه اي بود كه پس از پايان جنگ عده اي سخن از پايان مأموريت بسيج و خاتمه سازماني آن به ميان آوردند. امام اما تصريح فرمودند كه بسيج بايد مثل گذشته و با قدرت و اطمينان خاطر به كار خود ادامه دهد.
رهبري انقلاب نيز همكلام با امام و با اشاره به آرمان هاي بلند نظام اسلامي و ايستادگي اين نظام در مقابل نظام سلطه و استكبار تاكيد دارند كه چنين نظامي قطعاً همواره با چالش هاي مختلفي مواجه خواهد بود و بر همين اساس امام خميني(ره) بسيج را به عنوان يكي از اركان آمادگي دفاعي دائمي كشور پايه گذاري كردند و در آن زمان فرمودند اگر كشوري بيست ميليون انسان آماده دفاع داشته باشد، هيچ قدرتي توانايي طمع ورزي به آن را نخواهد داشت و آن كشور شكست ناپذير خواهد بود.
2ـ مقابله با فتنه ها و هجمه ها: اين رويكرد به نوعي مكمل رويكرد قبلي است. مقابله با فتنه ها و هجمه ها برعكس مقابله با استكبار و استعمار كه بيشتر ناظر به تهديدهاي خارجي است، بيشتر ناظر به تهديدات داخلي است. به واقع اين رويكرد نيز به نوعي تقدم و تأخر و يا اقتران زماني با رويكرد قبلي دارد، اما عموماً بر بسترهايي از نبرد نرم و نيمه سخت استوار است. البته از ديدگاه امام ريشه همه فتنه هاي دروني، نفس سركش انساني و خوي هاي ناپسند اخلاقي است و سرآمد همه فتنه گران بروني، استكبار جهاني به رهبري آمريكا و صهيونيسم است.
3ـ مبارزه علمي و عملي: از مهمترين عرصه هاي تقابل جبهه اسلام با استبداد در برهه كنوني عرصه نرم افزاري و فناوري است. سرآمدي در توسعه و توليد علم و پيشرفت در حوزه هاي حساس علمي چون نانو، هسته اي، فضا و... ـ كه اساس آن بر تفكر بسيج علمي و خودكفايي استوار است ـ نشان از نگاهي جهادي و بسيجي به تلفيق علم با عمل دارد. امام خميني(ره) به اين مسئله اشاره دارند و مي گويند كه مبارزه علمي براي جوانان زنده كردن روح جست وجو و كشف واقعيت ها و حقيقت هاست و اما مبارزه عملي آنان در بهترين صحنه هاي زندگي و جهاد شهادت شكل گرفته است.
حضرت آيت الله خامنه اي نيز با اشاره به پيام امام خميني(ره) در سال 67 مبني بر تشكيل بسيج دانشجو و طلبه آن را نشان دهنده نياز كشور به روحيه بسيجي در حوزه هاي علميه و دانشگاه ها دانسته و خاطر نشان مي كنند كه عشق و ايمان و اعتماد به نفس همراه با ابتكار مهمترين ويژگي هاي روحيه بسيجي در عرصه هاي مختلف است كه هم در بعد دفاعي و هم در بعد سياسي و مديريتي كارايي برجسته اي خواهد داشت.
4ـ جانشين پروري و نخبه گرايي: يكي از آسيب هايي كه گمانه آن در دهه چهارم انقلاب مطرح مي شود به قدرت رسيدن مديراني است كه در جريان و متن انقلاب نبوده و وفاوداري عملي كمتري به بنيان هاي انقلاب دارند. اينان بعنوان مديران نسل چهارم انقلاب شايد به خاطر عدم درك و فهم اصولي انقلاب و از سويي سرمايه گذاري فزاينده نظام سلطه لغزش بيشتري را تجربه مي كنند. از اين رو يكي از عمده دستوركارهاي بسيج رخ مي نمايد؛ جايي كه بسيج مي بايست با نخبه گرايي و جانشين پروري انقلاب را از حيث وجود و داشتن مديران انقلابي ـ كه لزوماً انقلاب را تجربه نكرده اند ـ بيمه نمايد. افزايش وابستگي و دلبستگي به نيروهاي كارآمد اجرايي راهبردي است كه باعث توان بخشي نظام مي شود. از اين رو نخبه گرايي و جانشين پروري مسئله اي است كه بايد بيش از گذشته مورد توجه قرار گيرد. اين مهم ايجاب مي كند يكي از رويكردهاي اصلي بسيج به جهاد علمي و پژوهشي باشد. گرچه در راستاي جنبش نرم افزاري عزم و اراده اي در اين راه شكل گرفته و نامگذاري چهارمين روز از هفته بسيج به نخبگان بسيجي و تجلي خودباوري گامي ديگري در اين راستاست؛ اما دقت و سرعت عمل براي دستيابي به جايگاه علمي مطلوب و مورد نظر در چشم انداز بيست ساله نيازمند عزمي جزم است. سردار سرتيپ محمدرضا نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به رويكردهاي اين سازمان در دهه چهارم انقلاب، جهاد علمي، سازندگي و خدمت به مردم را از مهم ترين رويكردهاي اين سازمان در اين دهه عنوان كرده و مي گويد كه با تثبيت نظام و امنيت ملي در مقابل تهديدات استكبار، ما حركت براي سازندگي، جهاد علمي و از سوي ديگر تهذيب، خودسازي و خدمت به مردم را در دستور كار داريم.
5ـ هم افزايي رويكردهاي فكري و فرهنگي: هم افزايي رويكردها و راهكارهاي بسيج تداوم و تكميل اقدامات محوري در چارچوب تحول و تعالي است. در اين راه همياري تعاملي در اجراي ماموريت مقابله با تهديد نرم و عمق بخشي درهر سطح، موضوع، قشر و بخش اقدامات محوري را مي طلبد كه نيازمند تدوين و اجراي دكترين هاي عصر جديد است؛ عصري كه فكر و فرهنگ در قابل فضاي سايبري و هيبريدي به مبارزه برخاسته اند. بر اين مبنا غايت چنين راهبردي به لحاظ ماهيت از جنس عمق بخشي فرهنگي داخلي و بسترسازي براي تحقق بسيج ده ها ميليوني و مقابله با تهديدات فرهنگي و اجتماعي است. البته رئيس بسيج سازمان مستضعفين بر اين باور است كه بسيج 100 ميليوني جهان اسلام را براي تحقق بخشيدن به وعده امام راحل (ره) براي آزادي قدس شريف تشكيل مي دهيم. سردار محمدرضا نقدي خطاب به امام گفته كه اگر بخواهم به محضرتان گزارش عملكرد بسيجيان را عرض كنم؛ بايد بگويم بعد از شما بسيجيان به هر چه تكليف شان بود عمل كردند. در برابر تهاجم فرهنگي دشمن ايستادند، توطئه هاي ضد امنيتي دشمن را خنثي كردند و آشوبگري فريب خوردگاني را كه مي كوشيدند ميدان را براي بازگشت استعمارگران فراهم كنند به شكست كشاندند.
6ـ حمايت از گفتمان هاي عدالت طلبانه و صدور انقلاب اسلامي: انقلاب اسلامي ايران كه با بازتعريف مجموعه اي از ارزشها و آموزه هاي ديني و اسلامي موجي از دين خواهي و اسلام گرايي را در منطقه بوجود آورد و دستاوردهاي معنوي و تحول ادراكي آن رويدادي شگرف براي جهان تعبير مي شود، در هر برهه از زمان نيازمند پاسداشت است. اگر چه اهميت انقلاب اسلامي ايران با وجود گذشت بيش از 3 دهه هنوز ناشناخته باقي مانده است، اما اين انقلاب سير تحولات سياسي و اجتماعي را دستخوش دگرگوني عميقي كرده و امروزه نقشي بي بديل در رويدادهاي منطقه اي و فرامنطقه اي دارد. تا آنجا كه ساموئل هانتينگتون نظريه پردار نظريه برخورد تمدنها مي گويد كه پيروزي انقلاب اسلامي ايران در سال 1979 مي تواند نقطه آغاز جنگ پنهان تمدنهاي غرب و اسلام را رقم بزند.
اين نبرد ـ كه البته نبردي معنوي و اسلامي است ـ بيش از 3 دهه است كه آغاز شده و در اين مدت دستاوردهاي زيادي به همراه داشته است. چنان كه انقلاب اسلامي را نه تنها يك جنبش بزرگ مذهبي، بلكه يك تحول سياسي همراه با عدالت اجتماعي، استقلال و آزادي براي مردم مي شود تعبير نمود. از اين رو ضربان هاي اين گفتمان در طول اين سالها بارها و بارها به صدا درآمده و در آغاز دهه چهارم با بسامد بسياري در خاورميانه عربي و افريقاي شمالي و اروپا و امريكا انعكاس يافته است.
7ـ بصيرت افزايي و افزايش آگاهي: آشنايي بسيج با هجمه هاي فرهنگي و ترفندهاي متعدد و متنوع دشمنان در جنگ نرم ضرورتي بايسته است كه راهبرهاي مقابله اي مقتضي را مي طلبد؛ در اين راه بصيرت افزايي و افزايش فرهنگي بسيج در مواجهه با تكانه ها و ناتوهاي داخلي و خارجي مي تواند راهگشا باشد. چنان كه رهبري انقلاب نيز بر اين ديدگاهند كه اساس بسيج در جمهوري اسلامي، بر آگاهي است. در اين جا نظام جمهوري اسلامي هرگز نخواسته است عده اي بيايند و چشمهايشان را ببندند و با اطاعت كوركورانه و بي خبر از آنچه كه اتفاق مي افتد، به ميدان بروند و اسلحه ها را بكشند و بناي جنگيدن بگذارند.
جمهوري اسلامي و امام اين جمهوري - رضوان و رحمت خدا بر او - عكس اين حركت كردند. ملت ما با آگاهي راه افتاد، ميدان را انتخاب كرد و در آن ميدان جنگيد. كساني كه در جبهه هاي نبرد، در هشت سال جنگ تحميلي و قبل از آن و مقداري بعد از آن ايستادند و جنگيدند، علي بصيره جنگيدند. مكرر در مكرر از زبانشان شنيديم كه ما براي خاك نمي جنگيم، ما براي يك وجب زمين نمي جنگيم؛ ما براي اهداف و آرمان هايمان مي جنگيم. ايشان تاكيد دارند كه من مي خواهم عرض كنم: جوانان عزيز! بسيجيان عزيز! هر جاي كشور كه هستيد، اين بصيرت را روز به روز زياد كنيد. نگذاريد بعضي از نيازهاي مادي و مسائل كوچك، جلو بصيرتها را بگيرد. بصيرتتان را حفظ كنيد و دشمنتان را بشناسيد. دشمن، ترفندهاي گوناگون دارد و آن ملتي موفق مي شود كه فريب نخورد. »
8ـ تحكيم مودت و محبت با لايه هاي مردمي: رهبر انقلاب در اين باره بيان نمودند كه شما بسيجي ها بايد به گونه اي رفتار كنيد كه احترام و محبت مردم جلب شود. شما بايد نمونه اخلاق و تواضع و مهرباني و رعايت مقررات باشيد. آن كسي بسيجي تر است كه مقررات را بيشتر رعايت مي كند، به خاطر آنكه اين فرد بيشتر از همه براي نظام دل مي سوزاند و مقررات، لوازم قطعي اداره درست نظام است.
ايشان تاكيد دارند كه هر جوان بسيجي، مرد بسيجي، زن بسيجي، دانش آموز بسيجي، دانشجوي بسيجي، كارگر بسيجي و روحاني بسيجي مي تواند محور باشد و انسانهايي را به خود جذب كند و با سخن و اخلاق و رفتار و درس خواندن و كار كردن و احساس مسئوليت و آگاهي سياسي و اطلاعات ديني و معنوي خود، مثل شمعي دلها را روشن كند و ديگران را اميدوار به آينده و آماده به كار براي حضور در ميدانها قرار دهد. ببينيد چه مسئوليت بزرگ و سنگين و درعين حال شيرين و هيجان انگيزي است.
تقويت بسيج سازندگي و جهاد اقتصادي، تحكيم جنبش نرم افزاري و فناورانه، تبيين هويت اسلامي و ايراني، خودسازي با همت مضاعف، تثبيت پاك زيستي، تقويت ديپلماسي عمومي و همراهي مردمي و... از ديگر گزاره هايي است كه بر استوانه هاي از جنس دانايي، آزادي، آگاهي و نقشه خواني از راه و كلام رهبري در آستانه چهارمين دهه از عمر انقلاب اسلامي بر مبناي دو اصل پيشرفت و عدالت وظايف و تكاليف بسيج را سامان مي بخشد. البته براي زيستن در دكترين هاي عصر جديد و تحقق اولويت و آرمانها، بسيج نيازمند بازتعريف و بازشناخت تهديدها و فرصت ها و توانمندي ها و ظرفيت هاي وجودي است تا به تعبير حضرت امام(ره) غفلت از ايجاد ارتش بيست ميليوني، سقوط در دام دوابر قدرت جهاني را به دنبال نداشته باشد.

درباره بسیج ,
ریحانه نهتانی-مریم نهتانی بازدید : 279 پنجشنبه 29 دي 1390 زمان : 19:39 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 24
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 28
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 33
 • بازدید ماه : 160
 • بازدید سال : 160
 • بازدید کلی : 258,800