close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 
 
عطاری شاه جهان حکیم محمد صدیقی
 
 
 
 
 
 عطاری شاه جهان محمد صدیقی
حکیم محمد صدیقی 
 
 

یک دقیقه وقت بزار و متن بالا رو مطالعه کن

 
 
وظایف دینی یک دانش آموز بسیجی
loading...

nojavane farzane

وظایف دینی دانش آموز بسیجی دانش آموزان بسیجی با توجه به موقعیت و شخصیتی كه دارند وظایفی به عهده دارند كه باید در انجام آنها تلاش كنند تا هویت بسیجی شان صیانت شود. مهمترین وظایف دینی دانش آموزان بسیجی عبارتست از : 1- كسب معرفت دانش آموز بسیجی باید از دین و ارزش های اسلامی و هدفی كه دنبال می كند آگاهی لازم را داشته باشد تا بتواند با موفقیت زندگی كند و به اهداف خود جامة عمل بپوشاند ، بنابراین آشنایی با دین ، انسان ، اجتماع ، سیاست و اطلاعات روز برای او یك ضرورت است. 2- خودسازی خودسازی عبارت از تهذیب…

وظایف دینی یک دانش آموز بسیجی

وظایف دینی دانش آموز بسیجی

دانش آموزان بسیجی با توجه به موقعیت و شخصیتی كه دارند وظایفی به عهده دارند كه باید در انجام آنها تلاش كنند تا هویت بسیجی شان صیانت شود. مهمترین وظایف دینی دانش آموزان بسیجی عبارتست از :

1- كسب معرفت
دانش آموز بسیجی باید از دین و ارزش های اسلامی و هدفی كه دنبال می كند آگاهی لازم را داشته باشد تا بتواند با موفقیت زندگی كند و به اهداف خود جامة عمل بپوشاند ، بنابراین آشنایی با دین ، انسان ، اجتماع ، سیاست و اطلاعات روز برای او یك ضرورت است.

2- خودسازی
خودسازی عبارت از تهذیب نفس است و تهذیب نفس عبارت از پاكیزگی نفس از زشتی ها و پلیدی هاست.
دانش آموز بسیجی باید نفس خود را از صفات زشتی چون حسد ، غیبت ، بدگویی ، دروغ ، ریا ، نگاه ها و سخنان آلوده ، شنیدنی های حرام و وابستگی به هر یك از جلوه های دنیا پاك نماید و تا این تصفیه صورت نپذیرد بسیجی به معنای واقعی آن نخواهد شد.

3- انجام واجبات و ترك محرمات
دانش آموز بسیجی باید با شناسایی واجبات دینی و ارتباط كامل با رسالة عملیه و ترك محرمات تقیّد خود را به مسائل اسلامی عملی سازد.
او كسی است كه نه تنها واجبات را انجام می دهد بلكه خوب انجام می دهد و با توجه ویژه به احكام الهی عمل می كند و مستحبات را تا سر حد امكان مورد عمل قرار می دهد و از گناه پرهیز دارد و در حد توان از مكروهات دوری می كند.

4- رعایت اخلاق اسلامی
رعایت مسائل اخلاقی از ارزش های پذیرفته شدة همه انسان هاست كه هدف بعثت پیامبر اكرم (ص) را تشكیل می دهد.
دانش آموز بسیجی در جامعه از اعتبار خاصی برخوردار است و انتظار عمومی این است كه از او خطایی سر نزند. اما اگر خطایی از او صادر شد نه تنها اعتبار خود را مخدوش كرده است كه موجبات وهن و تضعیف هر بسیجی را در ذهن مردم پدید آورده است. پس لازم است دانش آموز بسیجی همواره پاسدار اخلاق خویش باشد تا نام پر آوازة بسیجی همواره درخشان بماند.

5- رعایت ظاهر اسلامی
بسیجی شخصیتی اندیشمند و ارزشی است كه از قید اسارت لباس و خودنمایی آزاد است و از هر گونه تقلید و سبك سری در قیافه و شكل سرو صورت خود گریزان می باشد لذا دانش آموز بسیجی از هر لباس تنگ ، بدن نما ، جلف ، رنگارنگ و دارای عكس ، علامت و مدل های زننده پرهیز می كند چرا كه شأن خود را بالاتر از آن می بیند كه به بازی با لباس فریفته شود.

6- تولّی و تبرّی
منظور از تولّی محبت به ارزش ها و صاحبان ارزش های اسلامی است و مراد از تبرّی تنفّر از گناه و گنهكاران است. موضع گیری قلبی بخشی مهم از دینداری انسان را تشكیل می دهد و حب و بغض در راه خدا از مهمترین مسائل اصولی اسلام می باشد.
یكی از گناهان ، رضایت به انجام گناه و ترك واجب است و یكی از واجبات دینی نفرت از گناه و ترك گناه است كه هر دانش آموز بسیجی باید در هر حال از چنین رضایتی به دور بوده و چنین نفرتی را در دل داشته باشد.

7- ارتباط با مسجد
دانش آموز بسیجی كه با مسجد ارتباط دارد از روحیه خاصی برخوردار است و از نشاط مذهبی بیشتری بهره مند.
او مسجد را سنگر و خانه دوم خود می داند. مسجد پایگاه علم و شور و حركت است كه بسیجی را از گزند تهاجم فرهنگی بیگانه حفظ می نماید .

8- استقامت و وفاداری به ارزش های دینی
دانش آموز بسیجی باید حفظ ارزش های دینی را در اولویت قرار دهد و تا آخرین لحظه حیات خود به احكام الهی اسلام وفادار بماند. مشكلات زندگی در عزم او خللی وارد نكند و افت و خیزهای مختلف دنیا او را به سستی نكشاند.

9- حضور در میدان های مختلف
دانش آموز بسیجی باید در تمام میدان های فرهنگی ، اجتماعی ، اخلاقی ، اقتصادی ، سیاسی و نظامی حضور فعال داشته باشد. اگر بسیجیان صحنه ها را پر كنند جامعه به یك غنای اسلامی قابل توجهی نایل می شود.

10- دشمن شناسی
اگر بسیجی دوستان را بشناسد اما دشمنان را نشناسد ضربه مهلكی خواهد خورد كه جبران ناپذیر خواهد بود. شناخت دشمنان قسم خورده ای چون آمریكا ، اسرائیل ، منافقین و امثال آن كار دشواری نیست ، مهم شناخت دشمنان نقاب دار است.
لذا دانش آموز بسیجی باید دشمنان نقاب دار اسلام و انقلاب را در ابعاد مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اخلاقی و اعتقادی بشناسد تا بتواند با ساز و كار لازم در برابر آنها موضع گیری قاطع كرده و از كیان اسلام و انقلاب دفاع نماید.

11- آزادی خواهی
آزادی خواهی از ویژگی های یك دانش آموز بسیجی است. بسیجی شخصیتی آزاد ، آزاد اندیش و آزادی خواه است. در پرتو آزادی است كه او می تواند دین حق را انتخاب كند و ارزش های اسلامی را معیار زندگی فردی ، اجتماعی و سیاسی خود قرار دهد.

12- پاسداری از ارزش های اسلامی
ارزش های اسلامی حاصل تلاش ها ، مجاهدت و خون های سرخ بسیجیان است. این ارزش ها ارزان به دست نیامده است تا ارزان از دست برود. مسامحه در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی خیانت به اسلام ، خیانت به امام و شهداست. لذا دانش آموز بسیجی باید پاسدار ارزش های اسلامی باشد.

13- توسعه فرهنگ اسلامی
دانش آموز بسیجی باید كار فرهنگی در اولویت حركت های او باشد. كار فرهنگی اشاعه دین است و هنر احیای یا د و نام خداست و وظیفه بسیجی توسعه فرهنگ دینی است.
بسیجی باید خود را مجهز به آگاهی و تخصص لازم در انجام كارهای فرهنگی كند تا بتواند فرهنگ اسلامی را توسعه دهد و این كار باید با جذّابیت ، هنر ، تخصص ، ذوق و مدیریت لازم انجام گیرد.

14- آمادگی رزمی
بسیجی مرد شور و حماسه و ایثار است و در دفاع مقدس نشان داد كه چه سخاوتمندانه جان و مال خود را در طبق اخلاص میگذارد و از كشور اسلامی دفاع میكند ، لذا دانش آموز بسیجی همواره باید آماده دفاع نظامی از اسلام و كشور باشد.

15- جهاد در راه خدا
بسیجی مصداق تمام و كمال مجاهد فی سبیل ا... است. دانش آموز بسیجی به جهاد در راه خدا عشق می ورزد و با شجاعتی كه از پیشكسوتان بسیجی تاریخ به ارث گرفته است در میدان نبرد با متجاوزان به حریم اسلام و انقلاب و كشور اسللمی حاضر می شود و جانانه دفاع می كند.

16- امر به معروف و نهی از منكر
دانش آموز بسیجی بدون امر و نهی دینی بسیجی نیست چرا كه امر به معرف و نهی از منكر مهمترین اصول عملی اسلام و برترین واجبات دین به شمار می روند.

17- مبارزه با تهاجم فرهنگی
تهاجم فرهنگی عبارت از حمله به باورها ، احكام ، آداب و سنن دینی و ملی ماست. این كار با ظهور اسلام آغاز گردید و تا زمانی كه دشمن اسلام حیات دارد این تهاجم خواهد بود و تا این تهاجم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست دانش آموز بسیجی باید در وسط میدان باشد.

درباره بسیج ,
ریحانه نهتانی-مریم نهتانی بازدید : 845 پنجشنبه 29 دي 1390 زمان : 19:21 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 24
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 12
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 154
 • بازدید سال : 154
 • بازدید کلی : 258,794